Nazwa pracodawcy:
Drozapol Profil SA

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974360pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel Handlowy do stalowego call center

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie i rozwijanie bazy klientów

  • obsługa telefoniczna klientów w zakresie informowania, doradzania i sprzedaży

  • współpraca z działem handlowym

  • kreowanie i promowanie wizerunku firmy

  • przygotowywanie zestawień i raportów z rozmów

  • Wspieranie pracy handlowców w biurze i w terenie

Wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze i pozyskiwaniu klientów

  • chęć codziennej rozmowy z klientami

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • wysoka motywacja na osiągnięcie sukcesu

  • Determinacja i dyscyplina w realizacji wyznaczonych zadań i celów

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z 30 letnią historią o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Zarządu

  • interesujące warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system premiowy

  • pracę w zespole młodych, kreatywnych ludzi z różnych działów i miast w Polsce

  • niezbędne narzędzia pracy i inne benefity

  • więcej na www.drozapol.pl oraz na naszej stronie www.facebook.com