Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974120pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Postępu
województwo: mazowieckie

Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych zgodnie z procedurami wewnętrznymi

  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych

  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Współpraca z kurierami, przygotowywanie przesyłek wychodzących

  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze, prowadzenie ewidencji przesyłek firmowych

  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych

  • Współpraca z zarządcami budynku, serwisem technicznym, ochroną, serwisem porządkowym

  • Sporządzanie zamówień artykułów biurowych, artykułów spożywczych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biur

  • Wydawanie oraz prowadzenie rejestru kart dostępu do biura

  • Organizacja i kontrola obiegu kluczy do aut służbowych pracowników

  • Bieżąca obsługa urządzeń będących na wyposażeniu Recepcji

  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Recepcji

Wymagania
Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, poziom min. B2

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Podzielność uwagi

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00, 10:00-18:00

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy

  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy