Nazwa pracodawcy:
FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974000pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, Polesie, Złotno 226

Fotograf produktowy / Fotografka produktowa

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie fotografii produktowych odzieży i akcesoriów w siedzibie firmy

  • Ustawienie najlepszych do danych warunków parametrów fotografowania m.in. głębi, ostrości, perspektywy, światła

  • Obróbka wykonanych zdjęć (poprawa kolorów, balansu bieli, retusz oraz dokładne wycinanie produktu na białe tło)

  • Efektywna praca z modelem podczas sesji oraz/lub kreatywna praca ze zdjęciami akcesoriów: umiejętne kadrowanie, dobieranie ujęć i perspektywy

  • Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem

  • Koordynowanie pracy  i realizacja priorytetów

  • Tworzenie filmów produktowych

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji zdjęć produktowych

  • Dobra znajomość zasad oświetlenia oraz doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym

  • Praktyczna znajomość obsługi i ustawienia odpowiednich parametrów sprzętu fotograficznego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży modowej

  • Mile widziane doświadczenie w robieniu zdjęć produktowych, packshotu

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Mile widziane znajomość oprogramowania Capture One, Adobe Photoshop

  • Mile widziane znajomość obsługi zautomatyzowanego studia fotograficznego Orbitvu ALPHASTUDIO XXL albo ALPHASHOT XL

Oferujemy
To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • Brak dress code’u,

  • Kawa / herbata,

  • Parking dla pracowników,

  • Paczki świąteczne.