Nazwa pracodawcy:
EBS Spółka Akcyjna

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974129pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Asystent / Asystentka ds. Operacyjnych

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • obsługa korespondencji oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów i informacji w firmie

  • aktualizacja i tworzenie raportów, zestawień

  • prowadzenie ewidencji dokumentów

  • kontakt z placówkami należącymi do sieci w celu ustalenia danych dotyczących wyników/ obrotów

  • udział w obsłudze procesów reklamacyjnych

  • odpowiedzialność za przesyłanie danych dotyczących obrotów placówek do zarządców galerii handlowych

  • prowadzenie recepcji biura – organizowanie spotkań, obsługa kalendarza spotkań

  • tworzenie zamówień na materiały biurowe, kuchenne oraz szkoleniowe

  • realizacja bieżących zadań zlecanych przez Zarząd

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum rok,

  • dobra znajomość obsługi pakietów MS Office/ MS Excel oraz urządzeń biurowych,

  • samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów,

  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,

  • nastawienie na współpracę , komunikatywność,

  • umiejętność kreatywnego myślenia.

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w świetnym, zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci).