Nazwa pracodawcy:
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974084pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia, ul. Janka Wiśniewskieg
województwo: pomorskie

Analityk Pracownia Zbożowa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym

  • Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

  • Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe biol-chem lub wyższe: chemiczne, towaroznawcze, biotechnologiczne, medycyna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność wykonywanej pracy

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Możliwość długofalowej współpracy

  • Atmosferę zgranego zespołu

  • Zdobycie praktycznego doświadczenia

  • Wsparcie doświadczonych osób

  • Elastyczny grafik- możliwość dostosowania zmiany w systemie 3-zmianowym​

  • Praca tyle dni ile chcesz

  • Możliwość zdobycia doświadczenia osób na studiach