Nazwa pracodawcy:
Arteria G Partner sp. zo. o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974813pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, w pobliżu Metra Gdań
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Kampanii Google Ads

Opis stanowiska
Twoje codzienne zadania jako Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Kampanii Google Ads:

  • Sprzedaż produktów Google Ads poprzez doradztwo strategiczne dla klientów indywidualnych oraz B2B (w tym dla agencji marketingowych) w celu optymalizacji internetowych kampanii reklamowych

  • Konsekwentna realizacja celów sprzedażowych poprzez prowadzenie negocjacji, radzenie sobie z obiekcjami i zamykanie procesów sprzedażowych

  • Proaktywna komunikacja z klientami drogą telefoniczną i e-mailową (100% rozmów wideo bądź telefonicznych, nie wymagane są bezpośrednie wizyty)

  • Rozwój kont kluczowych klientów biznesowych w oparciu o dane portfolio

  • Ciągła analiza bieżących rezultatów pod kątem realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym oraz posługujesz się językiem polskim w sposób płynny (poziom ojczysty, lub C1+)

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

  • Cechuje Cię wytrwałość w osiąganiu celów, umiejętność radzenia sobie z obiekcjami i wyzwaniami

  • Nie boisz się pracy z klientem i jego potrzebami, bo wiesz, że wykorzystasz do tego swoje umiejętności komunikacyjne

  • Potrafisz samodzielnie priotytetyzować zadania oraz zarządzać czasem

  • Masz gotowość do ciągłego uczenia się i pracy w szybko zmieniającym się środowisku

  • Interesuje Cię branża marketingu cyfrowego, e-commerce oraz nowe technologie (będzie to dodatkowym atutem)

Nasza oferta:

  • Kariera w branży digital marketingu

  • Miesięczne szkolenie wprowadzające do Google Ads

  • Wsparcie Buddy (twojego kolegi z zespołu) w pierwszych miesiącach

  • Stała opieka Team Leadera (spotkania indywidualne i grupowe)

  • Premie miesięczne i kwartalne uzależnione od wyników

  • Nagrody i konkursy dla pracowników

  • Rozwój w firmie (role eksperckie, menedżerskie i inne działy)

  • Warsztaty, szkolenia, wymiana doświadczeń dot. Google Ads

  • Doświadczenie w kampaniach Google Ads w różnych branżach

  • Spotkania i wydarzenia integracyjne

  • Biuro dogodnie zlokalizowane w pobliżu Metra Gdańskiego

  • Środowisko biurowe przyjazne psom

  • Praca w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni zdalne / tydzień)

  • Pomoc i wsparcie psychologiczne

  • Program poleceń pracowniczych

  • Możliwość dostępu do prywatnej opieki zdrowotnej i karty sportowej