Nazwa pracodawcy:
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974210pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubuskie

Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

Opis stanowiska
miejsce pracy: teren całego kraju

Wymagania
Obowiązki

  • obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C

  • uprawnienia do obsługi żurawi kołowych

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy
Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie w/g stawki godzinowej

  • gwarantujemy zakwaterowanie w dobrym standardzie, posiłki, diety

  • praca w delegacji od poniedziałku do piątku

  • zapewniamy dojazdy do pracy z siedziby firmy na budowę

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę lub własna działalność