Nazwa pracodawcy:
Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974105pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Obsługa leadów sprzedażowych;

  • Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego;

  • Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji z Klientami;

  • Kontakt z Klientami poprzez: spotkania osobiste, komunikatory internetowe i telefon;

  • Wykorzystywanie całego potencjału różnych działów Spółki (marketing, kosztorysy, dział techniczny, inni Doradcy Techniczno -Handlowi);

  • Planowanie i raportowanie z bieżących działań w systemie CRM.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w poprzednich miejscach pracy- warunek konieczny

  • Pozytywna osobowość, umiejąca wywierać wpływ na ludzi;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania wysokiej jakości relacji z Klientem;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność;

  • Silna motywacja do uzyskiwania wysokich dochodów;

  • Wykształcenie średnie/wyższe.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: podstawa + prowizja;

  • Szkolenia wewnętrzne i pełne wsparcie techniczne;

  • Zadaniowy czas pracy;

  • Dedykowany i ciągle rozwijany system CRM, który ułatwi Ci pracę.

  • Pracę w firmie o wspaniałej atmosferze;

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole;

  • Pracę stacjonarną w świetnym biurze.