Nazwa pracodawcy:
Emtor Spółka z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974414pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Sprzedawca części zamiennych

Opis stanowiska
Główne zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż części i asortymentów do wózków widłowych

  • Monitorowanie dokumentacji sprzedaży

  • Sprawdzanie stanów magazynowych sprzedanych części do wózków widłowych

Wymagania
Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość budowy maszyn

  • Komunikatywność, skrupulatność, systematyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)