Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8878528pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Elektromonter

Opis stanowiska
Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne na kierunku elektrotechnika, lub pokrewne.

  • Certyfikat SEP do 1 kV.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych.

Zaaplikuj!
Wymagania

Twoim zakresem obowiązków będzie:

  • Montaż instalacji elektrycznych.

  • Przeglądy techniczne i konserwacja urządzeń i systemów.

  • Dostosowywanie schematów elektrycznych do wymagań technicznych.

  • Przestrzeganie BHP.

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Kartę Multisport.