Nazwa pracodawcy:
Telemond Sp z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974132pra

Miejsce pracy:
Polska, Kostrzyn nad Odrą
województwo: lubuskie

Pracownik Administracyjny

Opis stanowiska
Czym się będziesz zajmować:

  • Pracami administracyjno-biurowymi

  • Wsparciem w bieżących pracach.

Wymagania
Jakie wymagania musisz spełniać:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, dokładność, sumienność, komunikatywność.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - spełniasz powyższe wymagania? Aplikuj

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.