Nazwa pracodawcy:
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974168pra

Miejsce pracy:
Polska, Tychy
województwo: śląskie

Oligofrenopedagog / Pedagog

Opis stanowiska
Obowiązki pedagoga/oligofrenopedagoga:

  • prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla podopiecznych „Świetlikowa”

  • prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i opieka poprzez zabawę

  • wsparcie nieuleczalnie chorych dzieci w pokonywaniu trudności życia codziennego

  • tworzenie programu indywidualnego dla każdego z podopiecznych

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • sumienność, zaangażowanie oraz zamiłowanie do pracy z dziećmi

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi

Oferujemy
Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w młodym, zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • stabilne zatrudnienie – forma adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku