Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974126pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Domaniewska
województwo: mazowieckie

Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • Obsługa centrali telefonicznej, skrzynki mailowej, korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

  • Wsparcie administracyjne

  • Ewidencjonowanie obiegu dokumentów w biurze

  • Utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług

  • Rezerwacja sal konferencyjnych

  • Zarządzanie kartami dostępu

  • Bieżący kontakt z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility

  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1- WARUNEK KONIECZNY

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)

  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz pracy w grupie- duża dawka optymizmu :)

  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność organizacji czasu oraz ustalania priorytetów

Oferujemy
Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00- 16:00

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Stawka 30 zł brutto/h

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy

  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego