Nazwa pracodawcy:
Szpital Specjalistyczny w Pile

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974486pra

Miejsce pracy:
Polska, Piła
województwo: wielkopolskie

Lekarz - Specjalista z zakresu chirurgii (chirurgia naczyniowa i onkologiczna)

Opis stanowiska

  • Realizacja usług medycznych,

  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta,

  • Przestrzeganie procedur.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne – tytuł zawodowy lekarz,

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Specjalizacja w dziedzinie chirurgii, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej lub w trakcie specjalizacji.

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie,

  • Forma zatrudnienia – do ustalenia,

  • Praca w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do własnej dyspozycyjności,

  • Praca w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami praktyki lekarskiej,

  • Przyjazna atmosfera, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.