Nazwa pracodawcy:
T-Mobile Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974054pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: świętokrzyskie

Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego

Opis stanowiska
Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientem biznesowym

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile dla klienta biznesowego

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • Rozwijanie swojej wiedzy poprzez m.in. udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub jej założenie (warunek konieczny)

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu (warunek konieczny)

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych

  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

  • Chęć do ciągłego rozwoju osobistego i zdobywania wiedzy

  • Mile widziane doświadczanie w branży telekomunikacyjnej

Wymagania Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z przejrzystym systemem prowizyjnym (sky is the limit!)

  • W okresie startowym gwarantujemy wsparcie w wysokości do 15 tysięcy netto

  • Możliwość pracy zarówno z biura jak i z dowolnego miejsca w regionie. Nawiązujemy współpracę z osobami z całej Polski.

  • Nieograniczone wsparcie i program szkoleń na dobry początek