Nazwa pracodawcy:
ARTEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8976712pra

Miejsce pracy:
Polska, Zielona Góra
województwo: lubuskie

Kierowca

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • prowadzenie pojazdu do 3,5 t

  • załadunek i rozładunek towaru na wyznaczonych trasach

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu do 3,5 t (warunek konieczny)

  • gotowość do pracy w porze nocnej

  • samodzielność i dyspozycyjność

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • umowę o pracę

  • pakiet ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin

  • pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin

  • Karta Multisport