Nazwa pracodawcy:
VRG S.A.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977168pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, Port Łódź

Kontakt:

VRG S.A.

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

Opis stanowiska
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa Klienta,

  • aktywna sprzedaż naszych produktów,

  • dbanie o ekspozycję towaru,

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Wymagania
Dołącz do nas jeśli:

  • łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość,

  • lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu,

  • angażujesz się w powierzone obowiązki.

Oferujemy
Na co możesz u nas liczyć?

  • pracę w firmie będącej właścicielem najbardziej znanych polskich marek odzieżowych,

  • szkolenia z zakresu obsługi Klienta i szkolenia produktowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • udział w programie lojalnościowym,

  • super atmosferę i zgrany zespół,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczny grafik pracy,

  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników.