Nazwa pracodawcy:
Novotel Gdańsk Marina

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977405pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Koordynator ds. Sprzedaży (K/M)

Opis stanowiska
Twoja misja

to sprzedaż usług hotelowych, przygotowywanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje.

Wymagania
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu

  • Masz doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży, znajomość branży hotelarskiej będzie dodatkowym plusem

  • Skutecznie stosujesz różne techniki sprzedaży i negocjujesz umowy

  • Potrafisz nawiązywać i podtrzymywać relacje z klientami

  • Myślenie analityczne i determinacja w dążeniu do celu to Twoje mocne strony

  • Sprawnie poruszasz się w MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znasz język polski i angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Potrafisz współpracować z innymi i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu

  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę

  • Jeśli znasz już system recepcyjny FOLS/OPERA, to będzie to dodatkowym atutem

  • Chcesz się rozwijać

  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

Oferujemy
Jak o ciebie zadbamy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport