Nazwa pracodawcy:
PGE Systemy S.A.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977237pra

Miejsce pracy:
Polska, Solina
województwo: podkarpackie

Specjalista ds. Wsparcia Użytkownika

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności i ciągłości pracy systemów informatycznych w powierzonym zakresie

  • Eksploatacja systemów informatycznych zgodnie z przyjętymi procedurami oraz dobrymi praktykami

  • Wykonywanie działań (diagnoza, analiza, rozwiązanie) mających na celu przywrócenie działania aplikacji w przypadku ich niedostępności dla użytkowników końcowych

  • Bieżące monitorowanie pracy powierzonych systemów informatycznych oraz incydentów, wniosków, problemów i pozostałych zgłoszeń

  • Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników zgodnie z parametrami SLA umów zawartych z klientami

  • Przygotowywanie wkładu merytorycznego do specyfikacji technicznych i dokumentacji realizowanych w ramach przyjętych regulacji w obszarze zarządzania projektami.

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej w powierzonym zakresie

  • Opracowywanie instrukcji i procedur eksploatacyjnych oraz udział w postępowaniach zakupowych w powierzonym zakresie

  • Nadzór nad umowami z dostawcami zewnętrznymi w powierzonym zakresie

  • Przestrzeganie wymogów legalności, bezpieczeństwa i ochrony danych

  • Ewidencja pracy w systemie RCP zgodnie z wytycznymi przełożonego oraz prowadzenie ewidencji Elementów Konfiguracji z wykorzystaniem bazy CMDB zgodnie z powierzoną rolą

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

  • Roczne doświadczenie zawodowe w obszarze IT

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym

  • Znajomość: systemów produktowych funkcjonujących w Grupie GK PGE, a także systemów operacyjnych Microsoft, pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy w środowisku domenowym na poziomie dobrym

  • Komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne działanie pod presją czasu

  • Wysoka efektywność w realizacji zadań

  • Zaangażowanie, samodzielność i rzetelność

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kategorii

Oferujemy
Ze swojej strony oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Liczne świadczenia z ZFŚS

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Pracę w zróżnicowanych zespołach, otwartych i nastawionych na rozwój