Nazwa pracodawcy:
S-3 Personal Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977369pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska

  • analiza rynku, otoczenia i aktywności konkurencji

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami w języku niemieckim

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne

  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i analitycznych

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • mile widziane doświadczenie w zakresie rekrutacji pracowników

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania

  • ciekawą pracę w młodym zespole