Nazwa pracodawcy:
AAA AUTO

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977537pra

Miejsce pracy:
Polska, Bielany Wrocławskie, ul. Tynie
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

AAA AUTO

Mechanik samochodowy

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie przeglądów pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.

  • Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów różnych marek i modeli.

  • Tworzenie wycen napraw.

Wymagania
To oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8-16).

  • System szkoleń.

  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe samochodu).

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Pakiet medyczny.

  • Kartę Multisport (dofinansowana przez firmę).

  • Bonus rekomendacyjny za polecenie kandydata do pracy/klienta.

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • Umiejętności adaptacji i elastycznego podejścia do pracy i obowiązków.

  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Otwartości na ciągłą naukę.

  • Proaktywnej postawy.