Nazwa pracodawcy:
GAMET Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977138pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Mechanik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Toruniu

Zakres obowiązków

  • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych

  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • bieżące naprawy, usuwanie awarii, usterek, nieprawidłowości, kontrola, konserwacja oraz montaż maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz procesów produkcyjnych i pomocniczych

  • wdrażanie usprawnień maszyn i urządzeń

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów

Wymagania
Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale utrzymania ruchu)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych

  • znajomość budowy oraz konstrukcji maszyn

  • posiadanie uprawnień SEP G1 eksploatacja oraz G3 eksploatacja

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na runku

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)

  • bezpłatne dojazdy pracownicze z wybranych kierunków na terenie Torunia

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników