Nazwa pracodawcy:
WPO ALBA S.A.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977417pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, i okolice
województwo: dolnośląskie

Kierowca kat. C – gospodarka odpadami

Opis stanowiska
Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C, mile widziane uprawnienia HDS

  • Kartę kierowcy i świadectwo na przewóz rzeczy

  • Doświadczenie w pracy na pojeździe typu bramowiec, hakowiec i śmieciarka mile widziane.

  • Znajomość topografii Wrocławia i okolic

  • Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Ręczny załadunek i rozładunek odpadów komunalnych

  • Przewóz odpadów

  • Dbałość o czystość miejsca odbioru odpadów

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę na nowoczesnej flocie pojazdów

  • Stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • System premiowy,

  • Fundusz socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne),

  • Karta Multisport