Nazwa pracodawcy:
REMONDIS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977414pra

Miejsce pracy:
Polska, Polkowice, ul. Jana Wyżykowski
województwo: dolnośląskie

Specjalista / Specjalistka ds. logistyki odpadów specjalnych

Opis stanowiska

Twój dzień pracy będzie składał się z:

  • realizacji obsługi klienta na podstawie otrzymanych zamówień

  • kontaktu z klientami i podwykonawcami

  • obsługi systemu informatycznego funkcjonującego w Spółce

  • prowadzenia dokumentacji

Wymagania
Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie, kierunek logistyka lub ochrona środowiska

  • dobrze znasz i obsługujesz programy Excel i Word

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej

  • potrafisz pracować w zespole, jesteś komunikatywny

  • bardzo dobrze potrafisz zorganizować własną pracę

  • mile widziana znajomość bazy BDO

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

  • kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę