Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977270pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Zaruskiego 4
województwo: mazowieckie

Inspektor w Wydziale Umów Odbiorców Instytucjonalnych

Opis stanowiska

(Pion Sprzedaży/ Dział Umów/ Wydział Umów Odbiorców Instytucjonalnych)

Wymagania
Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • terminowe zawieranie umów na dostawę wody i/lub odprowadzanie ścieków z odbiorcami instytucjonalnymi i indywidualnymi oraz pozyskiwanie wszelkich niezbędnych informacji z innych jednostek/komórek Spółki

  • terminowe załatwianie korespondencji prowadzonej w związku z zawieraniem umów

  • wstępne omawianie warunków umów na dostawę wody i/lub odprowadzanie ścieków z odbiorcami instytucjonalnymi i indywidualnymi

  • obsługa klientów w zakresie spraw precyzyjnie opisanych procedurami lub spraw rutynowych oraz udzielanie informacji telefonicznej pracownikom, odbiorcom i kontrahentom

  • ustalanie nowych odbiorców i ich adresów poprzez relacje z terenu, a także ustalanie numerów ksiąg wieczystych oraz adresów odbiorców poprzez organy gmin

  • ewidencjonowanie zmian w informatycznym zbiorze odbiorców usług i w elektronicznej kartotece umów

  • przygotowanie informacji i materiałów oraz prowadzenie rejestrów służących do celów sprawozdawczych na własnym stanowisku pracy oraz potrzeb wydziału

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe administracyjne

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej o zbliżonej charakterystyce

  • umiejętność i doświadczenie w redagowaniu pism o charakterze urzędowym

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, głównie programy podstawowe MS Word oraz MS Excel) oraz urządzeń biurowych

Oferujemy

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.