Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977060pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszków
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Kontroli Jakości z uprawnieniami VT2

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości spawanych elementów z aluminium i stali

  • Dokumentacja procesów kontrolnych

  • Analiza i rozwiązywanie niezgodności produktowych

  • Wdrażanie usprawnień procesowych

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • Współdziałanie z różnymi działami firmy

Wymagania
Wymagania:

  • Uprawnienia VT2, preferowane PT2

  • Znajomość dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w kontroli jakości

  • Znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • Biegła obsługa komputera

  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia zawodowe

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Dogodna lokalizacja