Nazwa pracodawcy:
BAU UND ISOLIERUNG LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8976949pra

Miejsce pracy:
Belgia,
województwo: zagranica

Monter izolacji termicznej przemysłowej - Blacharz - Pracownik do przyuczenia

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Montaż izolacji termicznej przemysłowej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe. Praca na terenie Niemiec oraz Belgii.

Wymagania
Wymagania:

  • kandydaci z doświadczeniem: mile widziane doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku oraz certyfikat SCC/VCA

  • kandydaci bez doświadczenia: przyjmiemy chętne osoby na przyuczenie do zawodu montera/blacharza izolacji termicznej

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
Oferujemy:

  • przy dużym doświadczeniu atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę,

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią pozycją na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,

  • możliwość długiej współpracy,

  • regularne wyjazdy,

  • stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym),

  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery,

  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),

  • rotacyjny system pracy (m.in. 4 tyg. pracy i 1 tydzień wolnego),

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży,

  • awanse i rozwój zawodowy wewnątrz firmy.