Nazwa pracodawcy:
Eryk Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8974348pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Stażysta - Elektrotechnik

Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Wsparcie w wykonywaniu instalacji elektrycznych wg. specyfikacji technicznej projektu i zaleceń klienta, na wysokim poziomie jakościowym, pod okiem doświadczonych Team Leaderów;

  • Wykonywanie prac montażowych oraz dbałość o komponenty i części wykorzystywane podczas realizacji projektu;

  • Prowadzenie działań modernizacyjnych, w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej przy wsparciu doświadczonych pracowników firmy Eryk.

Wymagania
Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, między innymi: zawodowe lub techniczne;

  • Znajomość podstaw dotyczących elektryki: Prawo Ohma, prawo Kirchhoffa, podstawowe obliczenia;

  • Podstawowa wiedza o rysunkach technicznych: symbole, oznaczenia, pomiary, odczyt skali;

  • Podstawowa wiedza o obwodach elektrycznych: regulacja napięcia i prądu, zasady przepływu, kable;

  • Podstawowa wiedza o maszynach elektrycznych: silniki elektryczne, siłowniki, inne;

  • Otwartość, chęć do pracy oraz nauki;

  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie A2, umiejętność jasnego komunikowania;

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – program stażowy trwa minimum 12 miesięcy;

  • Zakwaterowanie oraz dojazd na projekt;

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie na wielu projektach zagranicznych;

  • Możliwość rozwoju oraz nauki poprzez praktyczne wdrożenie oraz szkolenia z doświadczonymi Team Leaderami;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w ustabilizowanej firmie;

  • Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy;

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwałą współpracę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

  • Spotkania integracyjne, dofinansowanie do szkoleń, kursów i studiów.