Nazwa pracodawcy:
Adreams M. Smerda Sp.k.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977324pra

Miejsce pracy:
Polska, Zambrów
województwo: podlaskie

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Zapewnimy Ci:

  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
    ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
    ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł
    sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich

  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach

  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)

  • bony i premie świąteczne

  • nagrody jubileuszowe

  • szansę na awans

  • wsparcie firmowej fundacji

  • kontakt z najnowszą technologią

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Wymagania
Twoje zadania:

  • dobór produktów do potrzeb klientów

  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych

  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami

  • przyjmowanie dostaw

  • ekspozycja towarów

  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Oferujemy
Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów

  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych

  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji

  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?