Nazwa pracodawcy:
Logwin Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8976733pra

Miejsce pracy:
Polska, Piaseczno
województwo: mazowieckie

Stażysta w dziale spedycji lotniczej​ (staż płatny)

Opis stanowiska W trakcie stażu poznasz cały proces organizacji transportu drogą lotniczą, a po odpowiednim wdrożeniu będziesz miał(a) okazję samodzielnie go koordynować.

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Współpraca przy realizacji procesu operacyjnego dla przesyłek lotniczych;

  • Sporządzanie dokumentacji zgodnej ze standardowymi procedurami operacyjnymi;

  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych;

  • Bieżący monitoring i kontrola kosztów transportowych;

  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy na całym świecie.

Wymagania
Kogo poszukujemy?

  • Absolwentów lub studentów kierunków związanych z branżą TSL;

  • Bardzo dobrze posługujących  się językiem angielskim;

  • Potrafiących wykonać podstawowe obliczenia matematyczne w MS Excel;

  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Oferujemy
Oferujemy

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej;

  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania;

  • Merytoryczny staż, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie;

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia;

  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki;

  • Brak dress code’u;

  • Bezpłatny parking;

  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką.