Nazwa pracodawcy:
SIG Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977153pra

Miejsce pracy:
Polska, Inowrocław
województwo: kujawsko-pomorskie

Sprzedawca Wewnętrzny

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klienta

  • Przyjmowanie oraz rejestrowanie zamówień sprzedaży w wewnętrznym systemie

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Weryfikacja stanów magazynowych

  • Procesowanie potrzeb transportowych do osoby odpowiedzialnej za logistykę

  • Kompletowanie dokumentów sprzedaży

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomości produktów i rynku branży budowlanej – mile widziane

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność i rzetelność

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 lub 08:00-16:00

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

  • Platformę wspierającą dobrostan pracowników

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)

  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)

  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Udział w inicjatywach charytatywnych

  • Bezpieczne warunki pracy