Nazwa pracodawcy:
BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977591pra

Miejsce pracy:
Polska, Łeba, ul. 1 Maja 1B
województwo: pomorskie

Opiekun Klienta

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi

  • Realizacja przyjętych planów sprzedażowych

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów i usług

  • Obsługa klientów w zakresie kredytów gotówkowych

  • Obsługa gotówkowa klientów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość)

  • Mile widziane doświadczenia pracy w banku w zakresie obsługi klientów indywidulanych i MSP

  • Zdolności sprzedażowe,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju kwalifikacji poprzez szereg szkoleń,

  • uczestniczenie w interesujących projektach,

  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe, dofinansowanie do kart Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.