Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977423pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Inżynier budowy (instalacje teletechniczne oraz elektryczne)

Opis stanowiska

Zadania:

  • Opracowywanie planów realizacji inwestycji, tworzenie niezbędnej dokumentacji oraz bieżących raportów
  • Uczestniczenie w organizowaniu prac związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i innymi obowiązującymi przepisami prawa
  • Nadzorowanie przebiegu prac związanych z realizacją inwestycji, w tym wykonywanych przez podmioty współpracujące na terenie województwa dolnośląskiego
  • Zapewnienie bieżących, terminowych dostaw materiałów i urządzeń na potrzeby realizacji inwestycji
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji teletechnicznych, elektrycznych
  • Wykształcenie – min. średnie techniczne
  • Znajomość programów do budżetowania i tworzenia harmonogramów
  • Mile widziane: uprawnienia budowlane elektryczne

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Realizacja ciekawych i pełnych wyzwań projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.