Nazwa pracodawcy:
RAFKO

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977543pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Kontakt:

RAFKO

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej (B2B)

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • obsługa zamówień hurtowych oraz nadzór nad systemem B2B (Polska i zagranica),

  • współpraca z sieciami sprzedaży, dealerami, sklepami internetowymi w tym również 2 razy w miesiącu wyjazdy do tych klientów,

  • przyjmowanie, realizowanie i opieka nad zamówieniami klientów,

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sieci dystrybucji,

  • realizowanie celów sprzedażowych,

  • organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami transportowymi), kompletowanie dokumentów.

Wymagania Wymagania

  • doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką,

  • prawo jazdy,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu, oraz łatwość poruszenia się w nowych technologiach,

  • samodyscyplina oraz sumienność.

Oferujemy Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy,

  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju w ciekawej branży,

  • praca na umowę o prace lub kontrakt.