Nazwa pracodawcy:
Malon Group Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977483pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, Piłsudskiego 74
województwo: dolnośląskie

Koordynator / Koordynatorka ds. Zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Opis stanowiska Opis stanowiska
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą w szczególności:

  • Pozyskiwanie do współpracy zewnętrznych specjalistów;

  • Prowadzenie procesu wdrażania specjalistów zewnętrznych;

  • Uruchamianie realizacji projektów i ich bieżące nadzorowanie pod względem formalnymi i terminowym;

  • Bieżąca komunikacja ze specjalistami oraz koordynowanie komunikacji z nimi przez pozostałych członków zespołu;

  • Udział w procesie rozliczania projektów;

  • Bieżąca oraz okresowa ewaluacja pracowników i współpracowników;

  • Przygotowywanie zestawień i analiz;

  • Prowadzenie programu rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników zewnętrznych (program: HQ Consultant);

  • Wspieranie pracowników oraz współpracowników w bieżących działaniach.

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziana osoba po studiach,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji,

  • znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point),

  • umiejętność korzystania z Internetu i wyszukiwania informacji,

  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu pracy.

Oferujemy Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę poprzedzaną okresem próbnym,

  • możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu próbnego,

  • możliwość udziału w organizowanych przez nas szkoleniach w ramach programu HQ.