Nazwa pracodawcy:
Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977315pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: dolnośląskie

Crop Manager ds. upraw owocowych

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cała Polska (regiony o dużym potencjale upraw owocowych)

Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Crop Managera ds. upraw owocowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie uprawami owocowymi wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Planowanie i koordynacja procesów uprawowych w sadach i jagodnikach;

  • Opracowywanie strategii nawożenia;

  • Sprzedaż produktów firmy w oparciu o fachowe doradztwo;

  • Współtworzenie argumentacji handlowej do produktów;

  • Współpraca z instytucjami naukowymi, prowadzenie doświadczeń oraz zbieranie i analiza danych;

  • Współpraca z Centralą Firmy we Francji oraz innymi działami firmy w celu spójnego podejścia do rozwoju i wykorzystywania narzędzi marketingowych;

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy i klientów;

  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu agronomii, ogrodnictwa lub pokrewnych;

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z uprawami sadowniczymi i jagodowymi;

  • Znajomość technik nawożenia, ochrony roślin oraz systemów irygacyjnych;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności organizacyjne;

  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami rolniczymi;

  • Umiejętność analizy danych i raportowania;

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną;

  • Prowizję od zrealizowanej sprzedaży;

  • Komputer, telefon i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania;

  • Pracę wspartą okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami;

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU;

  • Dopłaty do wypoczynku, kolonii dla dzieci, paczki okolicznościowe;

  • i inne...