Nazwa pracodawcy:
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977495pra

Miejsce pracy:
Polska, Kalisz
województwo: wielkopolskie

Koordynator ds. Sprzedaży

Opis stanowiska
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • profesjonalna i kompleksowa obsługę naszych klientów;

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta

  • współtworzenie i koordynowanie pracy zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;

  • dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie;

  • monitorowanie osiąganych wyników sprzedaży;

  • koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu.

Wymagania
Kogo szukamy?

  • lubisz pracę z klientami i potrafisz realizować ich potrzeby;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • lubisz działać zespołowo;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • umiesz szybko podejmować decyzje;

  • masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.

Oferujemy
Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • premię za progresję;

  • udział w wynikach i akcjonariat;

  • fundusz mieszkaniowy;

  • dofinansowanie do termomodernizacji;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • prywatna opieka medyczna;

  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;

  • kafeteria benefitów MyBenefit;

  • rabat na zakupy;

  • telefon służbowy.