Nazwa pracodawcy:
Lumel Alucast Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8976646pra

Miejsce pracy:
Polska, Zielona Góra
województwo: lubuskie

Operator Maszyn CNC

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę obrabiarek sterowanych numerycznie CNC,

  • wykonywanie pomiarów wykonanych detali, prowadzenie kart pomiarowych i dokumentacji,

  • rozliczanie, raportowanie wykonanej pracy.

Wymagania
Od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności dodawania i odejmowania liczb dziesiętnych,

  • czytania ze zrozumieniem,

  • staranności, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zawodzie związanym z obróbką skrawaniem,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarka),

  • wykształcenie techniczne.

Oferujemy
Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z transparentnym systemem premiowym,

  • profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,

  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, karty multisportowe,

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),

  • brak dress code'u,

  • możliwość zdobycia tytułu "Pracownika miesiąca",

  • nagrody za usprawnienia procesu pracy oraz za skuteczne polecenie kandydata do pracy,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych,

  • duży, bezpłatny parking,

  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.