Nazwa pracodawcy:
Torprojekt

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977234pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Torprojekt

Kosztorysant Budowlany

Opis stanowiska

  • Sporządzanie przedmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych.

  • Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO.

  • Analiza dokumentacji, zgodności z zapisami SIWZ i specyfikacjami technicznymi.

  • Współpraca przy sprawdzeniu poprawności rozwiązań projektowych oraz technologicznych w stosunku do założeń ofertowych.

  • Analiza runku oraz działań konkurencji.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z budownictwa lub pokrewne.

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen w przetargach publicznych i dla inwestorów prywatnych – preferowane.

  • Umiejętność kalkulacji kosztów w programach typu Norma.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel.

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz chęć do pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę przy prestiżowych i różnorodnych projektach.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie próbnym.

  • Przyjazna atmosfera w pracy.