Nazwa pracodawcy:
PROGRES ENERGIA

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977144pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: śląskie

Doradca klienta biznesowego ds. OZE, energii elektrycznej i gazu

Opis stanowiska Opis stanowiska

Szukamy ambitnych kreatywnych kandydatek/kandydatów do współpracy, które prowadzą działalność gospodarczą a chcą rozwinąć swój biznes,lub są gotowe ją otworzyć

  • aktywne pozyskiwanie klientów (MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa,itp) praca mobilna

  • sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla klientów biznesowych

  • doradztwo i sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

  • przygotowanie jak i negocjowanie warunków handlowych z klientem

  • realizowanie wyznaczonych celów i raportowanie działań

  • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Wymagania Wymagania

  • min.1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże: energia elektryczna, gaz, fotowoltaika                                    , ubezpieczenia, kredyty, telekomunikacja itp)

  • gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie

  • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji z klientami

  • komunikatywności i kreatywności w działaniu

  • dużej samodzielności i uporu w dążeniu do celu

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji biznesowych

  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy Oferujemy

  • stabilną i długofalową współpracę - kontrakt B2B

  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny + dodatkowe premie

  • produkty w bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do konkurencji (posiadamy w ofercie rozwiązanie które nie ma konkurencji na rynku polskim)

  • szkolenia produktowe jak i wsparcie sprzedażowo-techniczne w całym okresie współpracy

  • elastyczne godziny pracy

  • może masz aspiracje w kierunku zbudowania własnej grupy sprzedażowej przy naszej pomocy

  • narzędzia ułatwiające pracę i zarządzanie sprzedażą oraz możliwa pomoc ze strony CallCenter

  • karta paliwowa