Nazwa pracodawcy:
MyMurapol Spółka z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979985pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta

  • obsługa i kontrola procesu sprzedaży

  • obsługa systemu crm

  • realizacja zadań sprzedażowych

  • podpisywanie umów deweloperskich

  • bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży oraz pomoc w tym obszarze

Wymagania

Idealny kandydat to osoba:

  • pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań

  • potrafiąca pracować pod presją czasu

  • o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji

  • lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci

  • zainteresowana tematyką nieruchomości

  • potrafiąca aktywnie pozyskiwać klientów i posiadająca zdolności handlowe

  • z doświadczeniem zawodowym zdobytym w segmencie obrotu nieruchomościami

Oferujemy
Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie szkoleń i kursów