Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979670pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Przedstawiciel Handlowy w branży modowej

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Zdobycie nowych klientów w modzie,

  • Pielęgnacja dobrej relacji z nimi,

  • Sprzedaż i promocja naszych produktów modowych,

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie umów,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Raportowanie i analiza sprzedaży,

  • Śledzenie trendów i nowości w modzie,

  • Udział w branżowych wydarzeniach,

  • Negocjacje z partnerami,

  • Opracowywanie i stosowanie strategii sprzedaży.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży mody, mile widziane na stanowisku handlowym,

  • Wiedza o trendach mody,

  • Umiejętności negocjacyjne i budowa relacji,

  • Efektywna komunikacja i prezentacja produktów,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Kompetencje komunikacyjne,

  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów,

  • Gotowość do podróży i elastyczność czasowa,

  • Pozytywne nastawienie i skupienie na kliencie.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie.