Nazwa pracodawcy:
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980342pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowa Wieś Wrocławska
województwo: dolnośląskie

Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu

  • Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych)

  • Wsparcie działu serwisu w prowadzeniu procesów logistycznych części zamiennych

  • Prowadzenie dokumentacji obrotu części zamiennych i prac administracyjnych zgodne z zasadami gospodarki magazynowej producenta

  • Dbałość o porządek w logistyce obrotu częściami zamiennymi

  • Udział w prowadzeniu gospodarki części zamiennych serwisu (praca z KPI obrotu częściami zamiennymi) zgodnie z wymogami producenta

  • Jednostkowa dostawa części do Klienta (aktywna sprzedaż w terenie)

  • Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz rozwój osobisty w ramach prowadzonych szkoleń i projektów

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą części zamiennych w branży automotive  (mile widziane doświadczenie w ASO )

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz doświadczenie w prowadzeni inwentaryzacji magazynów części pojazdów użytkowych

  • Umiejętność pracy z najwyższą jakością z dokumentacją techniczną pojazdów

  • Bardzo dobra umiejętność korzystania z pakietu MS Office (excel)

  • Doświadczenie w pracy z CRM

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole (również międzynarodowym)

  • Otwartość na relacje handlowe z Klientami

  • Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta pojazdów Schmitz Cargobull AG

  • Pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy

  • Solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy)

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu

  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni serwisowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej

  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych

  • System płatnych poleceń pracowniczych