Nazwa pracodawcy:
Orange Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980309pra

Miejsce pracy:
Polska, Olsztyn, Aleja Marszałka Józef
województwo: warmińsko-mazurskie

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Opis stanowiska

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

  • Programy rozwojowe.

  • Rekrutacje wewnętrzne.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów.

  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania.

  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi.

  • Chęć współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Sprzedaż usług Orange Polska.

  • Edukowanie klientów o dostępnych dla nich produktach, usługach oraz technologiach.

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom w zakresie oferowanego sprzętu.