Nazwa pracodawcy:
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980249pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. Księgowości

Opis stanowiska

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • dekretowanie, kontrolowanie, wprowadzenie i zatwierdzanie w systemie finansowo-księgowym faktur sprzedaży, not obciążeniowych oraz dokumentów kosztowych,

  • wystawianie kompensat należności i zobowiązań,

  • analiza i windykacja należności,

  • uzgadnianie sald z odbiorcami,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży i należności,

  • archiwizowanie dokumentów księgowych.

Wymagania
Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse lub ekonomia),

  • minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość zagadnień księgowo-podatkowych,

  • praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel,

  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • dokładność i skrupulatność,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022 i 2023,

  • proces wdrożenia do firmy zainaugurowany przez dzień adaptacyjny w centrali w Warszawie,

  • formę zatrudnienia: kolejno okres próbny, umowę na czas określony, umowę na czas nieokreślony,

  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych projektach realizowanych przez firmę,

  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów oraz koordynatorów i kierowników zespołów pochodzi z awansów wewnętrznych,

  • transparentny system premiowy,

  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci),

  • atmosferę budującą zaangażowanie – konkursy z nagrodami i inicjatywy wewnętrzne dla pracowników takie jak konkurs na zdjęcia z wakacji, konkurs na zdjęcia świątecznej dekoracji biura, konkursy ekologiczne, ponadto obchodzimy m.in. Dzień Budowlańca, Tydzień Bezpieczeństwa,

  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem – jesteśmy jednym założycieli i aktywnym członkiem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie,

  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych),

  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 4 dni w miesiącu.