Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979835pra

Miejsce pracy:
Polska, Zakroczym
województwo: mazowieckie

Kierownik Techniczny Obiektu

Opis stanowiska

Cel stanowiska: Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wymagania
Obowiązki

  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,

  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,

  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,

  • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,

Oferujemy
Oczekujemy

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów,

  • Wykształcenie wyższe (inżynier),

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,

  • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu.