Nazwa pracodawcy:
KRKA Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979895pra

Miejsce pracy:
Polska, Koszalin
województwo: zachodniopomorskie

Przedstawiciel Medyczny

Opis stanowiska
CEL PRACY

  • codzienne kontakty z lekarzami i skuteczna promocja leków firmy

  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • realizacja wyznaczonych celów przez firmę

  • systematyczna analiza rynku

  • doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego jako warunek konieczny (mile widziany profil medyczny /farmaceutyczny)

  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela

  • komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji

  • wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania

  • umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)

  • cykliczne szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • dodatek lunchowy

  • pakiet szkoleń wprowadzających dla osób spoza branży farmaceutycznej

  • realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach poziomych i pionowych

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy również do użytku prywatnego