KAWCZYŃSKI LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979964pra

Miejsce pracy:
Polska, Ślesin (pow. nakielski, gm. Na
województwo: kujawsko-pomorskie

Pracownik do firmy transportowej z językiem hiszpańskim

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)

Obowiązki:

  • Obsługa zapytań i zamówień klientów w języku hiszpańskim oraz angielskim

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta

  • Efektywna komunikacja telefoniczna, mailowa i poprzez inne kanały komunikacji z klientami

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Monitorowanie realizacji zleceń i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z załadunkami oraz rozładunkami

  • Dbałość o serwis świadczonych usług transportowych

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole i podejście proaktywne

  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów

  • Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dynamika w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju