Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979640pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Powstańców Śląsk
województwo: mazowieckie

Lekarz Endodonta

Opis stanowiska
Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów:

  • posiadających prawo wykonywania zawodu,

  • z doświadczeniem w leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu,

  • mile widziana dostępność w poniedziałki i/lub piątki.

Wymagania Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie!

Oferujemy
Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • Elastyczny grafik - u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy,

  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym skanery wewnątrzustne 3Shape, tomografia Cefla MyRay czy mikroskop Leica, dzięki którym zadbasz o wszystkie potrzeby Pacjentów,

  • Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami,

  • Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach,

  • Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem z użyciem najwyższej jakości materiałów stomatologicznych,

  • Dostęp do udziału w kursach, szkoleniach, konferencjach lekarskich,

  • Wsparcie Kierownika Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.

Zadzwoń pod  wskazany numer lub uzupełnij krótki formularz (CV nie jest wymagane).
Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.