Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980279pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju i szkoleń

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb rozwojowych i wykorzystywania narzędzi rozwojowych we współpracy z menedżerami i HRBP

  • Tworzenie rocznego planu szkoleń

  • Realizacja szkoleń i innych działań rozwojowych zgodnie z potrzebami (zakup, organizacja, koordynacja, rozliczenia z dostawcami, kontrola budżetu szkoleniowego, raportowanie)

  • Tworzenie i koordynowanie projektów rozwojowych m.in. dot. kompetencji menedżerskich

  • Koordynowanie i logistyka spotkań, szkoleń i warsztatów stacjonarnych oraz wirtualnych

  • Koordynowanie procesu okresowej oceny efektywności oraz badania opinii pracowników

  • Komunikacja działań HR w organizacji

  • Organizacja warsztatów i eventów ogólnofirmowych

  • Monitoring i analiza efektywności realizowanych działań rozwojowych

  • Współpraca z zespołem wewnętrznych trenerów sprzedaży

Wymagania
Nasze wymagania

  • W związku z rozwojem obszaru HR poszukujemy kandydata(ki) z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w obszarze szkoleń w organizacji o rozbudowanej strukturze zatrudniającej co najmniej 500 pracowników

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych z obszaru HR

  • Znajomość rynku szkoleniowego i trendów HR

  • Umiejętność budowania partnerskich relacji ze współpracownikami

  • Umiejętność syntezy i analityki danych oraz wnioskowania

  • Dobra znajomość MS Excel i Power Point

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)

  • Dbałość o szczegóły i umiejętności rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • Znajomość systemu ENOVA365

Oferujemy
To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy w zgranym zespole

  • kwartalny system premiowy

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • rozwój poprzez szkolenia i webinary (jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami)

  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie

  • bogaty pakiet benefitów